>> Bezpłatny transport <<

Narzędzia

Potrzebujesz coś naprawić, dokręcić, uszczelnić lub wymienić? Zawsze miej pod ręką zestaw narzędzi gotowy do użycia! Narzędzia znajdujące się w walizce docenią rzemieślnicy do produkcji i napraw, ale także „nie-fachowcy" do drobnych domowych napraw.

Inne parametry

Kolor:

Materiał:

Narzędzia

Zestawy narzędzi w walizce obejmują klucze, szczypce, śruby, zaciski, wkrętaki, młotek itp. – wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Wielofunkcyjne narzędzie w zamykanej aluminiowej lub plastikowej walizce to gwarancja, że ​​Twoi pomocnicy nie zgubią się i z łatwością przeniesiesz ich tam, gdzie ich potrzebujesz.

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się