>> Bezpłatny transport <<

Zestawy piwne

Dla miłośników dobrej zabawy, dobrego jedzenia i spotkań w gronie znajomych mamy nasze zestawy piwne – stolik piwny z 2 ławkami. Ogrodowy zestaw do piwa idealnie sprawdzi się na wspólnych rodzinnych uroczystościach, grillach czy posiedzeniu w ogrodzie. Z łatwością je złożysz – z łatwością przeniesiesz je tam, gdzie ich potrzebujesz.

Inne parametry

Kolor:

Materiał:

Zestawy piwne

Mamy te zestawy ławek z tworzywa sztucznego i drewna. Plastikowy zestaw do piwa jest łatwy w utrzymaniu, lżejszy i łatwy w transporcie (można go nawet złożyć i zapakować do przenośnych walizek z uchwytami). W naszej ofercie dostępny jest także składany stół bufetowy, który może być przydatny i zawsze pod ręką. Drewniany zestaw do piwa z podpórką lub bez jest solidny, także dzięki stalowej konstrukcji. Łatwo się go także składa – składasz i bez problemu przewieziesz go w bagażniku samochodu.

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się