Ławki ogrodowe

Usiądź wygodnie, zaczyna się relaks! Nawet w swoim ogrodzie możesz stworzyć magiczne miejsce otoczone zielenią i kwiatami, w którym poczujesz się jak w bajce.

Inne parametry

Kolor:

Materiał:

Ławki ogrodowe

W naszej ofercie znajdują się 2 rodzaje ławek ogrodowych – z twardego plastiku i z drewna. Plastikowe ławki ogrodowe są odporne na warunki atmosferyczne i niemal bezobsługowe. Drewniane ławki ogrodowe charakteryzują się przyjemnym i eleganckim designem oraz zostały wykonane z bardzo wytrzymałego materiału - litego i twardszego drewna eukaliptusowego, które charakteryzuje się długą żywotnością i odpornością na działanie czynników atmosferycznych.

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się