Komody i skrzynie

Potrzebujesz trochę więcej miejsca do przechowywania w jednym z pokoi? Idealnie nadają się do tego komody, komody czy pufy – nie zajmują dużo miejsca, ale zapewniają wystarczająco dużo miejsca na rzeczy, których nie masz gdzie położyć (czasopisma w salonie, zabawki w pokoju dziecięcym, prześcieradła w pokoju dziecięcym) sypialnia lub buty na korytarzu).

Inne parametry

Kolor:

Materiał:

Komody i skrzynie

Oprócz miejsca do przechowywania, hokery i komody pełnią jeszcze jedną funkcję – można je wykorzystać do siedzenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o przebieranie się w sypialni, zakładanie butów w przedpokoju, czy też jako ławka w jadalni w kuchni. Mają wiele zastosowań, w naszej ofercie można znaleźć także składane komody czy składane pufy.

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się