Historia sklepu internetowego Jurhan

juraj

Jak to wszystko się zaczęło?

Nasza historia zaczęła się około 2015 roku, kiedy szukaliśmy w Internecie odpowiednich akcesoriów do naszego domu. Znaleźliśmy jednak produkty albo wyjątkowo drogie, albo tanie i niskiej jakości. Nie było sklepu, który mógłby wprowadzić na nasz rynek produkty o przyjemnym designie w uczciwej cenie. I tak narodził się pomysł - dlaczego nie założyć własnego e-sklepu i w ten sposób pokryć zapotrzebowanie, które tylko my mieliśmy? Tysiące naszych klientów przekonało nas później i nadal przekonuje, że dobrze sobie poradziliśmy, dziękujemy!

Co Ci przynosimy?

„Naszą misją jest wspólne z Państwem tworzenie przyjemnej atmosfery w Waszych domach oraz zapewnienie wszystkiego, co niezbędne do życia, relaksu i komfortowej pracy w warsztacie lub ogrodzie."

Staramy się, aby nasze portfolio było różnorodne, abyście mogli znaleźć wszystko, czego potrzebujecie w jednym miejscu. W ofercie naszego e-sklepu posiadamy sprzęt dla pasjonatów ogrodnictwa, którzy z miłością dbają o swoje ogrodowe królestwa, ale także dla tych, którzy chcą odpocząć i naładować baterie w ogrodzie. Oczywiście myślimy także o domowych rzemieślnikach, którzy ciągle coś udoskonalają ze smakiem i entuzjazmem. Oprócz tego u nas znajdziesz także meble i akcesoria do domu charakteryzujące się przyjemnym designem i dużą użytecznością.

 

✔️ Szerokie portfolio produktów – tutaj znajdziesz duży wybór wysokiej jakości elementów do wnętrz i na zewnątrz.
✔️ Zawsze nowe produkty – stale poszerzamy naszą ofertę o nowe artykuły do ​​domu, ogrodu czy warsztatu.
✔️ Niemiecka jakość – nie lekceważymy wyboru dostawców, stawiamy głównie na wysokiej jakości towary z Niemiec.
✔️ Korzystne ceny – naszą dewizą jest „jakość w korzystnej cenie".Dobieramy produkty tak, aby były dostępne dla jak największej grupy klientów.
✔️ Przesyłka ekspresowa – Mamy 99% produktów na magazynie, wysyłka zawsze w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia. Jeśli jesteś z Trenczyna lub okolic, możesz również odebrać u nas towar w dniu zamówienia.

  

Nasze wartości

ko Komunikacja
szybko reagujemy i zapewniamy niezawodną obsługę klienta. Chętnie doradzimy we wszystkim, pomożemy w wyborze lub uzyskamy dodatkowe informacje.
p Przyjazne podejście
jesteśmy do Twojej dyspozycji każdego dnia, zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Tutaj znajdziesz przyjemne otoczenie i przyjazną atmosferę.
l Ludzkość
nie jesteśmy kolejnym anonimowym e-sklepem. Za funkcjonowaniem naszego e-sklepu stoją konkretne twarze, na których czele stoi zawsze dobrze przygotowany szef Juraj Hanták, alias Jurhan. Zadzwoń i zobacz :)
t Praca w zespole
razem ściągamy razem. Tworzymy zespół, który ma jasny obraz swojego przyszłego kierunku i wartości korporacyjnych.
r Rozwój
rozwijamy siebie i nasz e-sklep. Dbamy o nasz sklep internetowy - sukcesywnie go udoskonalamy i udoskonalamy, abyś mógł robić u nas zakupy dobrze i wygodnie.
 Będzie nam miło jeśli dołączysz do grona naszych zadowolonych klientów!

 jurhan

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się