Grile i ogniska

Spotkania ze znajomymi, dobra zabawa i dobre jedzenie – chyba każdy uwielbia letnie grille i ogniska. Przenośny grill czy raczej kominek ogrodowy? Wybór nalezy do ciebie!

Inne parametry

Kolor:

Materiał:

Grile i ogniska

Grill ogrodowy to ponadczasowa klasyka. Pomocnik, który potrafi wyczarować niepowtarzalną atmosferę i piękne zapachy. Wytrzymała stal zapewnia łatwe czyszczenie i długą żywotność.

Palenisko cieszy się coraz większą popularnością - duża stalowa misa paleniskowa osadzona jest na stabilnej konstrukcji. Dzięki temu możesz wygodnie przygotować na ognisku swoje ulubione danie. Dodatkowo nasze kominki wykonane są z wysokiej jakości stali i charakteryzują się bardzo ładnym i eleganckim designem.

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się