Chłodzenie i ogrzewanie

Przyjemna temperatura w Twoim wnętrzu w miesiącach letnich jest bezcenna. Chłodny wietrzyk jest dobry w upalne dni. Zamień nieznośnie gorący dzień w przyjemny letni dzień pełen orzeźwienia!

Inne parametry

Kolor:

Materiał:

Chłodzenie i ogrzewanie

Dzięki wentylatorowi możesz wygodnie pracować w domu lub w biurze. Przy wysokich temperaturach dba o Twój komfort, możesz regulować intensywność nawiewu powietrza w zależności od własnej odczuwalnej temperatury. Klimatyzator spełnia także inne funkcje – spełni także funkcję wentylatora, ale może też chłodzić, nawilżać i oczyszczać powietrze. Rezultatem jest korzystny klimat, w którym poczujesz się naprawdę dobrze.

Preferencje prywatności

Używamy plików cookie, aby usprawnić Państwa wizytę na tej stronie, analizować jej działanie i zbierać dane na temat jej użytkowania. W tym celu możemy korzystać z narzędzi i usług stron trzecich, a zebrane dane mogą być przekazywane do partnerów w UE, USA lub innych krajach. Klikając "Akceptuj wszystkie pliki cookie" wyrażasz zgodę na to przetwarzanie. Poniżej można znaleźć szczegółowe informacje lub zmodyfikować swoje preferencje.

Oświadczenie o ochronie prywatności

Pokaż szczegóły
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaloguj się